Už jste někdy vyzkoušeli luxusní ošetření s 24-karátovou zlatou maskou? Toto ošetření je exkluzivní novinkou na našem trhu a my jsme první salon, který nabízí účinné ošetření se zlatou maskou. Díky gamma-PGA a nano-páry zlato lépe proniká do pokožky až do hlubších vrstev a působí blahodárně na naši pleť.

Už Kleopatra si na noc dávala zlatou masku a díky čistému zlatu udržovala svou pleť mladistvou, zářivou a jemnou. Ve staré čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí. Královna z dynastie Ch´ing používala masážní váleček ze zlatana svůj obličej každý den.

Blahodárné účinky ZLATA:

- zpevňuje a vyhlazuje
- redukuje vrásky a jemné linky
- snižuje výskyt pigmentových a stařeckých skvrn a popálenin od slunce
- snižuje výskyt volných radikálů
- pleti dodává zářivý a rozjasněný vzhled

Ošetření se zlatou maskou je luxusní ošetření, které nabízí zákazníkovi maximální komfort a blahodárné účinky zlata, které pleti dodá hydrataci, zářivost, redukuje vrásky a jemné linky, snižuje výskyt pigmentových skvrn, zpevní, vyhladí a zjemní. Pleť je po ošetření rozjasněná, vyhlazená, velmi jemná asametová. Výsledky jsou viditelné již od prvního ošetření. Částice zlata působí v pleti ještě dalších 14 dní. Bez gamma-PGA a přístroje FSS není možné, aby se zlato vstřebalo do pleti a proto jsou důležitými součástmi ošetření. Na závěr ošetření aplikujeme postupně dermokapsule zlata, hydratační krém a hedvábný gel.

Trvání: 60 minut

CENA OŠETŘENÍ: 3 500 Kč AKČNÍ CENA ( běžbá cena 5000,-)

 

Více o produktech a ošetřeních na https://www.zlatamaska.cz

 Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité