Ošetření kosmetikou Orlane

Francouzská kosmetická značka Orlane již více než 60 let přináší na trh prestižní a vysoce účinné produkty. Již 60 let ve svých laboratořích vyvíjí ty nejlepší výrobky proti stárnutí. (Pečující přípravky vyrobené laboratořemi Orlane jsou podrobeny řadě testů, které garantují jejich bezpečné používání. Zaručená účinnost produktů je měřena a kontrolována dermatology.)
Firma Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě svých kosmetických produktů se vždy inspiruje objevy v medicíně a je vždy první na trhu.
Zlomovým rokem v historii značky je rok 1968, kdy Orlane uvedl na trh první intenzivní hydratační péči s bioenergetickým komplexem B21 (Komplex B21 BIO ENERGIC).

Všechny pečující řady proti stárnutí dnes obsahují výše zmíněný „Komplex B21 BIO ENERGIC“. Jedná se o složku rostlinného původu, která v sobě spojuje tzv. Cerelline (vzniká hydrolýzou proteinů obilných klíčků) – regeneruje a stimuluje energii, tzv. Raffermine (výtažek ze sojových vláken) – zpevňuje a Hyaluronát sodíku - hydratuje vyšší vrstvy epidermu. Tento komplex dodává buňkám pokožky vše, co potřebují, aby mohly správně fungovat, jako buňky mladé pleti. Díky tomuto jedinečnému složení je pleť chráněna, především její tonus a mládí. Podstatou produktů je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých přirozených funkcí.

 

Ošetření proti stárnutí - pleť

Ošetření základní - pleť

Tělová relaxační masážZeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité