Ošetření těla

TĚLOVÉ AROMA RITUÁLY

Základem celé filozofie Decléor je pochopení a znalost proudění životadárných energií. V kombinaci s vědecky prokázanými účinky esenciálních olejů, si tato filozofie našla svou cestu do salónů krásy a spa. Procedury Decléor již více než 35 let potvrzují svou výjimečnou účinnost. Systém masáží a procedur Decléor se vyvíjel pečlivě a pomalu. Masáže zvyšují sílu přírodní péče, techniky naší aromaterapie jsou inspirovány japonskými masážními technikami shiatsu. Vznikla tak aromapresura, která spočívá v aktivní absorpci esenciálních olejů a posiluje jejich účinky. Závěrem procedury bývá odvodnění organismu pomocí techniky aromadrenáž. Vaše pokožka získá zářivý jas. Vaše tělo se nádherně uvolní.

 

 

Ošetření:

AROMAMASÁŽ – aromaterapeutická masáž

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Masáž uvolňuje napětí, odvádí z těla stres a dodává energii. Klientka si sama zvolí masážní balzám.

 

Masáž zad tělovým balzámem dle výběru, masáž hýždí a zadní části nohou, masáž chodidel a přední části nohou, masážní tahy na břichu, masáž paží, masáž ramenou a šíje, akupresurní body na obličeji, v případě 90 min. ošetření masáž hlavy, závěrečná relaxace.

Doba ošetření: 60/90min.

Cena: 650,- Kč

 

AROMAMASÁŽ – maximální komfort

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Masáž uvolňuje napětí, odvádí z těla stres a dodává energii. Klientka si sama zvolí masážní balzám. U masáže se nanáší na celé tělo speciální relaxační Sauna maska.

 

Masáž zad tělovým balzámem dle výběru, masáž hýždí a zadní části nohou, aplikace zahřívací Sauna masky, masáž chodidel a přední části nohou, masážní tahy na břichu, masáž paží, masáž ramenou a šíje, aplikace zahřívací Sauna masky, akupresurní body na obličeji, závěrečná relaxace.

Doba ošetření: 60 min.Cena: 850,- Kč

 

PERFECT SLIM EFFECT - Dokonalé zeštíhlení

Komplexní masáž, která si poradí se všemi problémy souvisejícím s hubnutím

Masáž:

- aktivuje spalování tuků

- stimuluji zeštíhlení

- odbourává a rozpouští tuky

- detoxikuje

Exfoliace, zeštíhlující masáž proti celulitidě drenážním masážním balzámem Slim Effect, aplikace zeštíhlující masky Perfect Slim, masáž chodidel, zahlazení a hnětení Lokálním konturovacím krémem.

Doba ošetření: 60/90min.

Cena 2000,-

 

 

 

 

 

 

 


Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité