IV. AROMA RITUÁLY PRO MUŽE

Rituály věnované potřebám pleti mužů.

Pokožka, která je poškozená a oslabená každodenním holením a klimatickými změnami.

Tělo, které je vystaveno negativním vlivům stresu a únavy.

Jednoduché a jasné ošetření s výjimečnými výsledky, načasované tak, aby perfektně vyhovovalo dnešním mužům.

 

AROMAMASÁŽ OBLIČEJE S HŘEBÍČKEM

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Masáž uvolňuje napětí, odvádí stres a dodává energii.

 

Masáž zad tělovým sérem Aromessence dle výběru, hloubkové čištění pleti, Aromapresura sérem Aromessence  pro muže, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace povzbuzujícího krému na oční kontury a pleťového krému, aplikace osvěžujícího gelu na nohy.(Výrobky z řady pro muže obsahují esenciální olej z hřebíčku a eukalyptu – čistí a zpomalují růst vousů.)

Doba ošetření 60 min

Cena: 590,-

 

EXPRESS ENERGY – DETOXIKAČNÍ RITUÁL

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Rituál dodá mužské pleti energii a osvěží okamžitě.

 

Masáž zad tělovým sérem Aromessence dle výběru, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence  pro muže, aplikace povzbuzující masky Pure Energy, masáž hlavy, čištění tonikem, aplikace povzbuzujícího krému na oční kontury a pleťového krému, aplikace osvěžujícího gelu na nohy.(Výrobky z řady pro muže obsahují esenciální olej z hřebíčku a eukalyptu – čistí a zpomalují růst vousů.)

Doba ošetření 60 min

Cena: 990,-

 

INTENSE ENERGY – DETOXIKAČNÍ RITUÁL

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Rituál dodá mužské pleti energii a osvěží okamžitě a dlouhodobě.

 

Masáž zad tělovým sérem Aromessence dle výběru, exfoliace, hloubkové čištění pleti, Aromapresura sérem Aromessence  pro muže, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, aplikace hydratační masky na oční kontury, aplikace povzbuzující masky Pure Energy, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace povzbuzujícího krému na oční kontury a pleťového krému, aplikace osvěžujícího gelu na nohy.(Výrobky z řady pro muže obsahují esenciální olej z hřebíčku a eukalyptu – čistí a zpomalují růst vousů.)

Doba ošetření 75 min

Cena: 1290,-

  Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité