III. AROMA EXPERT

- pocit extrémní účinnosti a absolutní krásy

- 75 minut (nebo 90 minut včetně 15 minut relaxace)

- každý krok nabízí koncentraci zacílených aktivních látek s proslulými vlastnostmi, které uspokojí potřeby i té nejnáročnější pleti

- vše je umocněno technikami aromaexpertů: lehká kombinace síly a jemnosti

Ošetření:

HYDRA FORCE – SÍLA HYDRATACE S KVĚTY NEROLI

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Intenzivně hydratuje a hasí žízeň pokožky, dodává okamžitou relaxaci s výtažky ovoce a květin a aktivních esenciálních olejů z Neroli, mladých listů a výhonků citrusů a santalového dřeva. Pro dehydratovanou pleť.

                                                                                                                                                           

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, maska na oční kontury, aplikace hydratační masky Hydra Force, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a hydratačního pleťového krému proti znečištění.

(Výrobky z hydratační řady HYDRA FLORAL obsahují 100% čistý a přírodní esenciální olej z Neroli – pomerančovníku ze Sevilly – který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1290,- Kč

 

MATE&PURE – ČIŠTĚNÍ A ZMATNĚNÍ S KVĚTY YLAG YLANG

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Vyrovnává, čistí a vylepšuje vzhled pokožky. S výtažky vodních rostlin a aktivních esenciálních olejů z Ylang Ylang, muškátu a rozmarýnu. Pro mastnou a smíšenou pleť.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Ylang Ylang, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Ylang Ylang, maska na oční kontury, aplikace čistící a zmatňující masky Mate&Pure, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a zmatňujícího fluida. (Výrobky z řady na smíšenou a mastnou pleť PURETE obsahují esenciální oleje z rostliny Ylang Ylang, šalvěje, rozmarýnu, citrónu a levandule, které pleť čistí a redukují tvorbu mazu.)

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1290,- Kč

 

DIVINE NUTRITION – DOKONALÁ VÝŽIVA S KOŘENEM ANGELIKY LÉKAŘSKÉ Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí.  Obnovuje a vyživuje.  S gelem Baobab, výtažky z kaštanu a aktivním esenciálním olejem z kandovaného heřmánku a muškátu. Pro suchou pleť a komfort.

                                                                                                                                      

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Angélique, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Angélique, maska na oční kontury, aplikace výživné masky Divine Nutrition, masáž paží         a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a výživného pleťového krému. (Výrobky z řady na suchou pleť NUTRIDIVINE obsahují esenciální oleje z kořene Angeliky lékařské a heřmánku na stimulaci, zklidnění a výživu.)

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1290,- Kč

 

HARMONIE CALM INTENSE - INTENZIVNÍ ZKLIDNĚNÍ S KVĚTY ORIENTÁLNÍ RŮŽE

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí.  Zklidňuje, utišuje, zjemňuje. Obsahuje rostlinné výtažky s deriváty lékořice, aktivní esenciální olej z růží, Neroli a heřmánek. Pro nejcitlivější pleť.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění,   exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Rose d´Orient, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Rose d´Orient, maska na oční kontury, aplikace zklidňující masky Harmonie Calm Intense, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči nebo krému na oči z řady Harmonie Calm a krému na citlivou pleť z řady Harmonie Calm. (Výrobky z řady na citlivou pleť Harmonie Calm obsahují esenciální oleje z květů damašské růže a heřmánku na zklidnění a zvýšení odolnosti citlivé pleti.)

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1290,- Kč

 

AROMA EXPERT NA MLÁDÍ

 

EVIDENCE – OŠETŘENÍ NA PRVNÍ VRÁSKY S KVĚTY NEROLI

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí.  Vyhlazuje, dodává energii a minerály díky výtažkům z mořské řasy Codium, rostlinným výtažkům a aktivním esenciálním olejům z Neroli. Esenciální oleje z citrusů a santalového dřeva zkrášlují pleť ihned, jak se objeví první známky stárnutí.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, maska na oční kontury, aplikace masky na vrásky Evidence, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace relaxačního krému na oči a pleťového krému z řady Expression de l´Age.

(Výrobky z hydratační řady EXPRESSION DE L´AGE obsahují esenciální olej z Neroli, který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci a ibišku, který vyhlazuje mimické vrásky.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1490,- Kč

 

LIFT EXPERIENCE OŠETŘENÍ s květy kosatce na vrásky a zpevnění 40+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Vyhlazuje, zpevňuje, podporuje vstřebávání aktivních látek do pleti, napomáhá vytvarovat kontury obličeje. Termoformující maska s práškem z kosatce a růžového jílu revitalizuje pokožku. Vhodné pro ženy od 40 let.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti,   Aromapresura sérem Aromessence Iris, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Iris, maska na oční kontury ,aplikace omlazující masky Lift Experience, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace vyhlazujícího krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXPERIENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXPERIENCE DE L´AGE obsahují esenciální olej z kosatce, který stimuluje tonizační aktivitu či extrakt z kukuřice, který vyplňuje vrásky zvýšením hustoty podpůrných vláken kolagenu a elastinu.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1490,- Kč

 

LISSAGE EXCELLENCE s květy magnólie na všechny projevy stárnutí 50+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Vyhlazuje, regeneruje, tvaruje.  Aktivní esenciální oleje ze slaměnky, magnolie    a kadidla zvyšují hustotu buněk v pleti. Vhodné pro ženy nad 50 let.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti, Aromapresura sérem Aromessence  Excellence, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Excellence, maska na oční kontury ,aplikace omlazující masky Lissge Excellence, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace aplikace regeneračního krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXCELLENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXCELLENCE DE L´AGE obsahují esenciální oleje z magnólie, slaměnky, kosatce, heřmánku na podporu tonusu, vyhlazení vrásek a prevenci vzniku tmavých skvrn.)

Doba ošetření: 75min.

Cena: 1590,- Kč

 

    

 Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité