II. AROMA ESSENTIEL (AROMAPLASTY)

- skloubení smyslnosti s účinností

- 75 minut (nebo 90 minut včetně 15minutové relaxace)

- používá se speciální maska, tzv. AROMAPLASTY:

 

- multivitamínová maska s neodolatelnou a překvapující texturou

- obsahuje 100 % přírodní lněná semínka, pšeničné klíčky a slunečnicová semínka

- dodává pleti komfort, vyživuje, relaxuje

 

 

 

 

Ošetření:

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ S KVĚTY NEROLI

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Ošetření Aromaplasty se speciální maskou dodává pleti komfort, vyživuje a relaxuje. Aromaplasty ošetření s květy Neroli je určeno na hydrataci a rozjasnění všech typů pleti.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace,čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, maska na oční kontury, volitelná aplikace hydratační masky, aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a hydratačního pleťového krému proti znečištění.

(Výrobky z hydratační řady HYDRA FLORAL obsahují 100% čistý a přírodní esenciální olej z Neroli – pomerančovníku ze Sevilly – který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena : 850,- Kč ( s krémovou maskou 950,- Kč ) 

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ S KVĚTY YLAG YLANG

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Ošetření Aromaplasty se speciální maskou dodává pleti komfort, vyživuje a relaxuje. Aromaplasty ošetření s květy Ylang Ylang je určeno na zmatnění a ozdravení smíšené a mastné pleti.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Ylang Ylang, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Ylang Ylang, maska na oční kontury, volitelná aplikace čistící okysličující masky, aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a zmatňujícího fluida. (Výrobky z řady na smíšenou a mastnou pleť PURETE obsahují esenciální oleje z rostliny Ylang Ylang, šalvěje, rozmarýnu, citrónu a levandule, které pleť čistí a redukují tvorbu mazu.)

Doba ošetření: 75min.

Cena : 850,- Kč ( s krémovou maskou 950,- Kč )

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ S KOŘENEM ANGELIKY LÉKAŘSKÉ

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Ošetření Aromaplasty se speciální maskou dodává pleti komfort, vyživuje

 a relaxuje. Aromaplasty ošetření s Angelikou lékařskou je určeno na výživu suché pleti.

                                                                                                                                                            

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Angélique, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Angélique, maska na oční kontury, volitelná aplikace hydratační masky, aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a výživného pleťového krému. (Výrobky z řady na suchou pleť NUTRIDIVINE obsahují esenciální oleje z kořene Angeliky lékařské a heřmánku na stimulaci, zklidnění a výživu.)

Doba ošetření: 75min.

Cena : 850,- Kč ( s krémovou maskou 950,- Kč )

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ S KVĚTY ORIENTÁLNÍ RŮŽE

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Ošetření Aromaplasty se speciální maskou dodává pleti komfort, vyživuje

 a relaxuje. Aromaplasty ošetření s kvítky růže z orientu je určeno na zklidnění citlivé pleti.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění,  exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Rose d´Orient, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Rose d´Orient, maska na oční kontury, volitelná aplikace Prolagene gelu, aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči nebo krému na oči z řady Harmonie Calm a krému na citlivou pleť z řady Harmonie Calm. (Výrobky z řady na citlivou pleť Harmonie Calm obsahují esenciální oleje z květů damašské růže a heřmánku na zklidnění a zvýšení odolnosti citlivé pleti.)

Doba ošetření: 75min.

Cena : 850,- Kč ( s krémovou maskou 950,- Kč )

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ s květy NEROLI na první projevy stárnutí 30+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromaplasty ošetření s květy Neroli na první projevy stárnutí je určeno na zmírnění prvních mimických vrásek, přibližně od 30 let věku.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, maska na oční kontury, volitelná aplikace masky na vrásky ( Expérience de l'Âge Triple Action Gel Cream Mask), aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace relaxačního krému na oči a pleťového krému z řady Expression de l´Age.

(Výrobky z hydratační řady EXPRESSION DE L´AGE obsahují esenciální olej z Neroli, který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci a ibišku, který vyhlazuje mimické vrásky.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena : 890,- Kč ( s krémovou maskou 990,- Kč )

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ s květy kosatce na vrásky a zpevnění 40+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromaplasty ošetření s květy kosatce je určená na regeneraci zralé pleti. 

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti,   Aromapresura sérem Aromessence Iris, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Iris, maska na oční kontury, volitelná aplikace masky na vrásky ( Expérience de l'Âge Triple Action Gel Cream Mask), aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace vyhlazujícího krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXPERIENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXPERIENCE DE L´AGE obsahují esenciální olej z kosatce, který stimuluje tonizační aktivitu či extrakt z kukuřice, který vyplňuje vrásky zvýšením hustoty podpůrných vláken kolagenu a elastinu.) 

Doba ošetření: 75min.

Cena : 890,- Kč ( s krémovou maskou 990,- Kč )

 

AROMAPLASTY OŠETŘENÍ EXCELLENCE s květy magnólie na všechny projevy stárnutí 50+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromaplasty Excellence je určeno na regeneraci zralé pleti. Pečuje o všechny projevy stárnutí: vrásky, ochabování, tmavé skvrny atd.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, exfoliace, čištění tonikem, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti,  Aromapresura sérem Aromessence Excellence, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Excellence, maska na oční kontury, volitelná aplikace masky regenerační omlazující masky (Excellence de l'Âge Divine Regenerating Mask), aplikace speciální masky Aromaplasty, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace regeneračního krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXCELLENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXCELLENCE DE L´AGE obsahují esenciální oleje z magnólie, slaměnky, kosatce, heřmánku na podporu tonusu, vyhlazení vrásek a prevenci vzniku tmavých skvrn.)

Doba ošetření: 75min.

Cena : 890,- Kč ( s krémovou maskou 990,- Kč )

 

 

 Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité