I. AROMAMASÁŽE

- 45min. masáž pro relaxaci a rozjasněí pleti

- přjemné tahy, kde se kombinují aroma techniky s rytmy a tlaky pro lepš uvolněí od stresu a hloubkové znovunabytí energie

- s efektivním půobením esenciálních olejůdle typu pleti

- antistresová, dobíjející energii

 

Ošetření:

AROMAMASÁŽ s květy Neroli

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s květy Neroli je určená na hydrataci

a rozjasnění všech typů pleti.

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a hydratačního pleťového krému proti znečištění.

(Výrobky z hydratační řady HYDRA FLORAL obsahují 100% čistý a přírodní esenciální olej z Neroli – pomerančovníku ze Sevilly – který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci.)  

Doba ošetření: 45 min

Cena: 550,- Kč

 

 AROMAMASÁŽ s květy Ylang Ylang

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s květy Ylang Ylang je určena na zmatnění a ozdravení smíšené a mastné pleti.

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, Aromapresura sérem Aromessence Ylang Ylang, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Ylang Ylang, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a zmatňujícího pleťového fluida. (Výrobky z řady na smíšenou a mastnou pleť PURETE obsahují esenciální oleje z rostliny Ylang Ylang, šalvěje, rozmarýnu, citrónu a levandule, které pleť čistí a redukují tvorbu mazu.)

Doba ošetření: 45 min.

Cena: 550,- Kč

 

AROMAMASÁŽ s kořenem Angeliky lékařské

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s Angelikou lékařskou je určena na výživu suché pleti.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, Aromapresura sérem Aromessence Angélique, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Angélique, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči a výživného pleťového krému. (Výrobky z řady na suchou pleť NUTRIDIVINE obsahují esenciální oleje z kořene Angeliky lékařské a heřmánku na stimulaci, zklidnění a výživu.)

Doba ošetření: 45 min.

Cena: 550,-Kč

 

AROMAMASÁŽ s květy orientální růže

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s kvítky růže z orientu je určena na zklidnění citlivé pleti.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, Aromapresura sérem Aromessence Rose d´Orient, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Rose d´Orient, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace hydratačního gelového krému na oči nebo krému na oči z řady Harmonie Calm a krému na citlivou pleť z řady Harmonie Calm. (Výrobky z řady na citlivou pleť Harmonie Calm obsahují esenciální oleje z květů damašské růže a heřmánku na zklidnění a zvýšení odolnosti citlivé pleti.)

Doba ošetření: 45min.

Cena: 550,-Kč

 

AROMAMASÁŽ s květy NEROLI na první projevy stárnutí 30+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s květy Neroli na první projevy stárnutí je určena na zmírnění prvních mimických vrásek, přibližně od 30 let věku.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, Aromapresura sérem Aromessence Neroli, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Neroli, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace relaxačního krému na oči a pleťového krému z řady Expression de l´Age.

(Výrobky z hydratační řady EXPRESSION DE L´AGE obsahují esenciální olej z Neroli, který pleť zklidňuje, stimuluje buněčnou obnovu a regeneraci a ibišku, který vyhlazuje mimické vrásky.) 

Doba ošetření: 45min

Cena: 590,-Kč

 

AROMAMASÁŽ s květy kosatce na vrásky a zpevnění 40+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž s květy kosatce je určená na regeneraci zralé pleti. 

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti,  Aromapresura sérem Iris, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Iris, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace vyhlazujícího krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXPERIENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXPERIENCE DE L´AGE obsahují esenciální olej z kosatce, který stimuluje tonizační aktivitu či extrakt z kukuřice, který vyplňuje vrásky zvýšením hustoty podpůrných vláken kolagenu a elastinu.) 

Doba ošetření: 45min.

Cena: 590,-Kč

 

AROMAMASÁŽ EXCELLENCE s květy magnólie na všechny projevy stárnutí 50+

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Uvolnění napětí jedinečným a opravdovým ošetřením, kdy se Vaše tělo oddá momentu štěstí. Aromamasáž Excellence je určena na regeneraci zralé pleti. Pečuje o všechny projevy stárnutí: vrásky, ochabování, tmavé skvrny atd.

 

Masáž zad tělovým sérem dle výběru, odlíčení očí, odlíčení obličeje a dekoltu, hloubkové čištění, masážní tahy speciálním nástrojem Qi-boosterem na vyhlazení vrásek a zpevnění ochablé pleti,  Aromapresura sérem Excellence, Aromadrenáž&Aromamasáž balzámem Excellence, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace regeneračního krému na oči a rty a pleťového krému z řady EXCELLENCE DE L´AGE. (Výrobky z řady EXCELLENCE DE L´AGE obsahují esenciální oleje z magnólie, slaměnky, kosatce, heřmánku na podporu tonusu, vyhlazení vrásek a prevenci vzniku tmavých skvrn.)

Doba ošetření: 45min

Cena: 650,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité