pánské oštření pleti

 

kosmetika Thalgo

Speciální pleťové ošetření pro muže s plastickou maskou Ocean

Pleť muže je odlišná od pleti ženy. Je mastnější, více trpí vlivem každodenního holení. Thalgo nabízí speciální ošetření a řadu pro muže určené pro všechny typy pleti mužů, kteří chtějí mít zdravou, relaxovanou
a čistou pleť. Pleť znovu získá svoji sílu, vyrovnanost a je schopná odolávat každodenním agresivním vlivům (holení, znečištění, stres) a zpomaluje stárnutí pleti.

 

Odličovací rituál, aplikace extraktu z mořských řas Algue Bleue Vital ®, masáž obličeje, krku a trapéz regeneračním krémem, aplikace plastické slupovací masky Ocean, závěrečné nanesení zmatňujícího fluida pro muže.

Ošetření 60 min

cena: 850,-

 

kosmetika Décleor

AROMAMASÁŽ OBLIČEJE S HŘEBÍČKEM

Od konečků prstů na nohou až po konečky řas vám DECLEOR nabízí specifické umění masáže neboli opravdovou smyslnost a krásu. Masáž uvolňuje napětí, odvádí stres a dodává energii.

Masáž zad tělovým sérem Aromessence dle výběru, hloubkové čištění pleti, Aromapresura sérem Aromessence pro muže, Aromadrenáž & Aromamasáž balzámem Neroli, masáž paží a rukou, čištění tonikem, aplikace povzbuzujícího krému na oční kontury
a pleťového krému, aplikace osvěžujícího gelu na nohy.(Výrobky z řady pro muže obsahují esenciální olej z hřebíčku a eukalyptu – čistí a zpomalují růst vousů.)     

Ošetření 60 min

cena 590,-

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité