pánské ošetření těla

I pánové si zaslouží odpočinek a načerpání nové síly.

 

POLYNÉSKÝ RITUÁL – spa rituál

vás vezme na exotickou cestu objevování po polynéských ostrovech Taha´a, Manihi, Bora Bora a Raiatea. Tato cesta probíhá ve 4 krocích. Spa rituál začíná zastávkou na ostrově vanilky – provede se exotický ostrovní peeling vonící po vanilce a kokosu. Cesta pokračuje na ostrově lagun, kde se tělo uvolní v lagunově modré koupeli se šumivými tabletami, která poskytuje nekončící a extrémní relaxaci. Dále
se zastavujeme na ostrově bílého písku, kde se nyní může tělo uvolnit podle rytmu pytlíčků Tuiponos a masáží Mahana pro intenzivní relaxaci. Exotická cesta končí na posvátném ostrově. Očištěné, hydratované
a relaxované tělo je posíleno posledním dokonalým dotykem – posvátným suchým olejem.

Zastávka na Taha´a – exotický ostrovní peeling

Zastávka na Mahini – lagunová koupel

Zastávka na Bora Bora – Mahana masáž – manuální a s pytlíčky Tuiponos

Zastávka na Raiatea – aplikace posvátného suchého oleje   

Ošetření 90 minut

Cena 1490,-

 

Relaxační Spa ošetření INDOCEANE

Problémy každodenního života vyvolávají stres a únavu. V posledních letech jsme konečně stres a přepracování začali brát vážně. Bylo dokázáno, že když víme jak relaxovat, znamená to pro nás mnoho výhod:

lepší psychická i fyzická odolnost

lepší schopnost zotavení po psychické námaze

zlepšení koncentrace a kreativity

Relaxace je hledání přirozeného stavu. Znamená uvolnění nových energií a zdrojů, které jsou v každém z nás přítomny.

Nové ošetření INDOCEANE je cesta, zasvěcení do vitální relaxace

Vydejte se s námi na cestu do oblasti Středomoří, Indie a Číny

 

I. Zastavení Středomoří

Exfoliace

Oblast, kde kult čistoty a rituály spojené s vodou (hamams) přetrvávají staletí, země kde lidé odpočívali v románských lázních a snažili se dosáhnout dokonalosti řeckých soch. Exfoliační rituály kombinované s teplem otevírají póry, uvolňují hluboko usazené toxiny a odumřelou pokožku.

Pokožka vašeho těla bude jemná jako satén, naleštěná jako šperk pomocí tělového peelingu se zrnky třtinového cukru, mořské soli v jemném laskajícím oleji s obsahem esenciálních olejů ze Středomoří.

 

II. Zastavení Indie

Masáž

Země Ajurvédy, země starodávné medicíny, kde chronický stres je považován

za nemoc. Cílem: uvolnění těla i mysli. Použijeme Qi-balzám. Dodávající energii a vitalitu, byl inspirován receptem, který používali jogíni, aby si dodali energii. Následuje masáž samotná, která je rozsáhlejší než klasická ajurvedická masáž. V srdci této masáže je Ajurveda, ale také zahrnuje aspekty asijské masáže a uvádí tím tělo do stavu úplné harmonie a klidu. Při masáži je použit zlatý olej s obsahem esencí z posvátných indických dřev santalu, cedru, pačuli a léčivého oleje ze stromu nimb.

 

III. Zastavení  Čína

Povznášející tělový zábal

Země, kde krása byla pojímána jako v divadle, na obličej bylo  používáno bílé líčení a ideálem je věčné mládí. Pokožka je jako bílé zrcadlo, mluvíme o saténové kůži. Relaxační rituály jsou srovnávány s druhem make-upu pro duši nebo alchymistickým mistrovstvím energie (Qi Gong). Abyste se cítili odpočinutí, musíte mít kontrolu nad celým tělem. Tento rituál vyvolává pocit zapudrované pokožky a jemný pocit nehmatatelného závoje rozestřeného na pokožce, Jakoby Vás vedl životem, ve kterém se vás nedotkne utrpení a strasti.

Ošetření 90 minut.

Cena 1490,-Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité