Kadeřnictví a spa beauty salon Weekend
v Brně

 

Právě jste vstoupili na stránky kosmetického a kadeřnického spa beauty salonu Weekend v Brně, zřejmě tedy hledáte kvalitní

služby profesionálně vyškoleného týmu s dlouholetými zkušenostmi, širokou nabídku ošetření pleti i těla, ideální řešení vašich problémů a příjemné a moderní prostředí pro relaxaci. Naše kosmetičky a školitelky prochází několikrát ročně školením ve Francii, aby vám nabídli ty nejlepší služby a doplnili si znalosti nových trendů v oblasti well-being.

Kadeřnictví pracuje s věhlasnými značkami, které zaručují kvalitní péči o vaše vlasy, jako je Kérastase a L´Oreál. Naše kadeřnice vám nejen doporučí správný styl střihu, barvy a vlasů, ale také vám provedou masáž hlavy nebo učesají společenský účes dle vašich představ.

Salon Weekend nabízí především pak ošetření s renomovanou francouzskou značkou THALGO, kterou používají ta nejluxusnější spa a wellness centra ve více než 85 zemích světa. Je známá pro své vynikající výsledky díky vysokému obsahu aktivních látek a minerálů z mořských řas. Vyzkoušejte si nejnovější kosmetické trendy světových wellness v našem kosmetickém salonu.

Přijďte si také vychutnat jedinečná relaxační ošetření luxusní spa kosmetiky TERRAKÉ inspirované čtyřmi elementy planety Země. Relaxační spa ošetření působí na všechny smysly a smyje z vás veškerý nahromaděný stres a napětí. Ošetření jsou navíc účinná na zeštíhlení, zpevnění, detoxikaci, na vrásky, hydrataci, celulitidu, atd.

Nově také pracujeme s hi-tech kosmetikou ORLANE, která nabízí vysoce kvalitní ošetření a produkty. ORLANE se díky svému výzkumu řadí se svými produkty a ošetřeními mezi nejluxusnější kosmetiky.

Jedinečnou péči poskytneme i v oblasti PŘÍSTROJOVÝCH OŠETŘENÍ:
- přístroj iPulse - bezbolestná liposukce bez skalpelu na zeštíhlení, zpevnění, proti celulitidě
- přístroje Thalgoskin Expert na bezpečnou mikrodermabrazi s patentovanou technologií firmy Thalgo
- přístroje na vyhlazení vrásek, jizviček, strijí a dalších založené na technologii ultrazvuku, mikroproudu a laseru.

V naší nabídce najdete také manikúru a pedikúru s luxusní nehtovou kosmetikou ORLY. Pedikúru si užijete na velmi příjemném masážním křesle.

Dodržování hygienických standardů je samozřejmostí a díky moderním technologiím je převyšujeme.

Již od roku 1998 pečujeme o vaši krásu. Nyní od 1. 12. 2011 již v nových a moderních prostorech. Dopřáváte si u nás kadeřnické, pěstící i relaxační ošetření s velmi příjemnými a především účinnými produkty a řadu dalších služeb. Jsme připraveni plnit Vaše přání a kvalifikovaně zodpovědět každou otázku. Klademe velký důraz na profesionalitu a odbornost našich kosmetiček, které se pro vás školili ve Francii na nejmodernější postupy ošetření.

 

Najdete u nás tyto služby:

- kadeřnické služby s L´Oreál a Kérastase
- ošetření kosmetikou Thalgo
- ošetření kosmetikou Terraké
- ošetření kosmetikou Orlane

- masáže
- manikúra
- pedikúra
- obočí a řasy
- líčení
- depilace
- přístrojová ošetření

Salon Weekend se s radostí stane vaší oázou klidu, uvolnění a krásy. 

Vítejte a užívejte si!


Ze salonu

/album/ze-salonu/dsc-8579a-jpg/
/album/ze-salonu/dsc-8588a-jpg/
/album/ze-salonu/dsc-8559a-jpg/
/album/ze-salonu/dsc-8593a-jpg/

—————Zeštíhlující kalhoty Sveltesse Šola masáží Sensualité